Opleidingsklinieken

Afdeling oogheelkunde van het Academisch Medisch Centrum
Meibergdreef 9, 1105 AZ Amsterdam
Postbus 22660, 1100 DD Amsterdam
T 020 5665907, F 020 5669009
Voor (oog)artsverwijzingen 020 5668703
Hoofd: Prof. dr. M.P. Mourits, m.p.mourits@amc.uva.nl
Waarnemend opleider: Prof. dr. R.O. Schlingemann, r.o.schlingemann@amc.uva.nl

Afdeling Oogheelkunde van het Universitair Medisch Centrum Groningen
Hanzeplein 1, Postbus 30001, 9700 RB Groningen
T 050 3612510, F 050 3611709
Voor (oog)artsverwijzingen 050 3612515
Hoofd en waarnemend opleider: Prof. dr. N.M. Jansonius, n.m.jansonius@umcg.nl
Opleider: Dr. J.W.R. Pott, j.w.r.pott@umcg.nl

Afdeling Oogheelkunde van het Leids Universitair Medisch Centrum
Bezoekadres LUMC: Albinusdreef 2
Postadres: Postbus 9600, 2300 RC Leiden 
T 071 5262388, F 071 5266576
Voor (oog)artsverwijzingen 071 5262525
(medischeretina@lumc.nl, oogoncologie@lumc.nl, kinderoogheelkunde@lumc.nl, strabismus@lumc.nloogartsverwijzingen@lumc.nl )
Hoofd en opleider: Prof. dr G.P.M. Luyten, g.p.m.luyten@lumc.nl
Waarnemend hoofd en waarnemend opleider: Prof. dr. N.E. Schalij-Delfos, n.e.schalij-delfos@lumc.nl 

Afdeling Oogheelkunde Radboudumc
Bezoekadres: Philips van Leydenlaan 15, 6525 EX Nijmegen
Postbusadres: Postbus 9101, 6500 HB Nijmegen
T 024 3613138, F 024 3613501
Voor (oog)artsverwijzingen 024 3615104
Hoofd en waarnemend opleider: Prof. Dr. B.J. Klevering, jeroen.klevering@radboudumc.nl
Opleider: Prof. dr. J.E.E. Keunen, jan.keunen@radboudumc.nl
 

Afdeling Oogheelkunde Vrije Universiteit Medisch Centrum (VUmc)
Bezoekadres: De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam
Postbus 7057, 1007 MB Amsterdam
T 020 4444795,
Voor (oog)artsverwijzingen 020 4441086
Hoofd en waarnemend opleider: Prof. dr. H. Tan, h.tan@vumc.nl  
Opleider: Prof. dr. A.C. Moll, a.moll@vumc.nl
 

Oogziekenhuis Rotterdam
Bezoekadres: Schiedamsevest 180, 3011 BH Rotterdam
Postadres: Postbus 70030, 3000 LM Rotterdam 
T 010 4017777, F 010 4017655
Opleider: Prof. Dr. J.C. van Meurs, j.vanmeurs@oogziekenhuis.nl
Waarnemend opleider: Prof. Dr. A.D.A. Paridaens, d.paridaens@oogziekenhuis.nl
Voorzitter Medische Staf: Prof. Dr. H.G. Lemij, hlemij@me.com  
 

Afdeling Oogheelkunde van het Erasmus MC
Postbus 2040, 3000 CA Rotterdam
T 010 7031262, F 010 7033692 
Voor (oog)artsverwijzingen: 010 7035316
Hoofd en waarnemend opleider: Prof. dr. J.R. Vingerling, j.vingerling@erasmusmc.nl
Opleider: Prof. dr. H.J. Simonsz, simonsz@compuserve.com
 

Afdeling Oogheelkunde van het UMC Utrecht
Heidelberglaan 100, 3584 CX Utrecht
Postbus 85500, 3508 GA Utrecht
T 088 7551683, F 088 7555417
Voor (oog)artsverwijzingen 0800 8099
Hoofd en opleider: Prof. dr. S.M. Imhof, s.m.imhof@umcutrecht.nl
Waarnemend opleider: Prof. dr. J.H. de Boer, jboer@umcutrecht.nl
 

Universiteitskliniek voor Oogheelkunde Maastricht UMC+
Maastrichts Universitair Medisch Centrum
P. Debyelaan 25, Postbus 5800, 6202 AZ Maastricht 
T 043 3875346, F 043 3875343, W www.oogheelkundemaastricht.nl
Voor (oog)artsverwijzingen 06 22521398
Hoofd en opleider: Prof. dr. C.A.B. Webers, c.webers@mumc.nl 
Waarnemend hoofd: Prof. dr. R.M.M.A. Nuijts, rudy.nuijts@mumc.nl
Waarnemend opleider: Dr. H.J.M.  Beckers, henny.beckers@mumc.nl

Contact

T: 024 - 32 49 044
M: 06 - 52 34 58 45
Bezoekadres:
Trieststraat 1e
6512 CW 
Nijmegen.
Postadres:
Postbus 1583
6501 BN Nijmegen