- Over NOG
ContactVerenigingVacatures
- Thema’s
NascholingWetenschap en innovatieKwaliteitOpleidingBeroepsbelangen
- Nieuws
- Kennismiddelen
- Patiënten
De inschrijving voor het Congres Zorgevaluatie & Gepast Gebruik 2026 is geopend!
Op woensdag 11 november 2026 organiseert Zorgevaluatie & Gepast Gebruik (ZE&GG) dit congres in Munthuys, Utrecht.
Doen wat werkt – sneller van bewijs naar praktijk
De zorg staat midden in grote maatschappelijke veranderingen: krapte op de arbeidsmarkt en een groeiende druk op betaalbaarheid en toegankelijkheid. Deze ontwikkelingen maken duidelijk dat we zorg anders moeten organiseren, met focus op wat écht bijdraagt voor de patiënt.
Tijdens het congres gaan we samen aan de slag met de Cirkel van Gepast Gebruik (CvGG). Wat vraagt de CvGG-werkwijze van jou en jouw organisatie? Wat kun jij morgen anders doen? En hoe zorgen we samen voor goede systeeminbedding?
Je gaat naar huis met concrete handvatten, inzicht in de rollen en verantwoordelijkheden van alle MSZ-partijen en inspirerende praktijkvoorbeelden.
Aanmelden
Schrijf je in en werk mee aan passende zorg die écht werkt voor de patiënt. In de bijlage vind je meer informatie over het programma.
Klik hier om je aan te melden voor het congres en je deelsessiekeuze door te geven.
Praktische informatie
Datum: woensdag 11 november 2026
Tijd: 09.30 – 17.30 uur
Locatie: Munthuys, Utrecht
Kosten: € 50
Voor wie?
Het congres is interessant voor iedereen die betrokken is bij zorgevaluatie en gepast gebruik. Denk aan medisch specialisten, onderzoekers, wetenschappelijke verenigingen, zorgaanbieders, (research)verpleegkundigen, patiënten en patiëntenverenigingen, beleids- en kwaliteitsmedewerkers, implementatiedeskundigen, overheid, zorgverzekeraars en HTA-experts.
Hartelijke groet,
Team ZE&GG